• راهنماي دريافت خدمت

  کارشناس مربوطه : خانم زهرا رستمی

  شماره تماس: 01132190579

  آدرس دقیق محل کار کارشناس پاسخگو: دانشگاه علوم پزشکی بابل- معاونت تحقیقات و فناوری- اتاق شماره ۴

   معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل در راستای تحقق اهداف خود، به صورت مستمر در طول سال اقدام به برگزاری کارگاه و همایش به منظور توانمند سازی پژوهشی ذی نفعان (اعم از اعضای هیات علمی، مدرسین و محققین دانشگاهی و فراگیران علوم پزشکی) می نماید.

   عمده­ی این همایشها و کارگاهها در سطح درون دانشگاهی برگزار می شوند و برخی دیگر در سطح منطقه ای، ملی یا بین المللی برگزار می­گردند.

   کارگاه‌ها و همایش‌های معاونت تحقیقات و فناوری از طریق وب سایت معاونت (به نشانی http://research.mubabol.ac.ir) اطلاع رسانی می شود.

 • اعلام زمان ارائه خدمت در ايام هفته

  تاریخ برگزاری هر کارگاه و همایش، در اطلاعیه و فراخوان مربوطه اعلام می­گردد؛ لیکن روزهای شنبه و یکشنبه هر هفته (ساعات اداری) جهت پاسخگویی کارشناس معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه به سوالات احتمالی ذی نفعان تعیین شده است.

 • اعلام نحوه درخواست خدمت

   آدرس هر یک از کارگاه‌ها و همایش‌های معاونت تحقیقات و فناوری که در سطوح برون دانشگاهی امکان شرکت داوطلبان وجود دارد، در وب سایت این معاونت به نشانی http://research.mubabol.ac.ir در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

  در کارگاه‌ها و همایش‌هایی که در سطح درون دانشگاهی برگزار می­شوند، مراتب از طریق شبکه های اطلاع رسانی داخلی دانشگاه به اطلاع ذی نفعان می­رسد.

 • اعلام نحوه تحويل خدمت

   در کارگاه‌ها و همایش‌های مجازی، به صورت غیر حضوری و در برنامه های حضوری، با مراجعه‌ی داوطلب و شرکت در برنامه انجام می­گیرد.

   گواهی شرکت در برخی برنامه ها به صورت الکترونیک به متقاضیان تحویل می­شود و در برخی دیگر از همایش‌ها و کارگاه‌ها، از طریق پستی یا تحویل حضوری، به داوطلبان ارائه می­گردد.

 • واجدين شرايط دريافت خدمت

   بر حسب نوع کارگاه و همایش، واجدین شرایط دریافت خدمت تعیین می گردند.

   گروه‌های هدف هر کارگاه یا همایش، در اطلاعیه و فراخوان برنامه اعلام می­شوند.

  گروههای هدف اصلی کارگاه‌ها و همایش‌های معاونت تحقیقات و فناوری، اعضای هیات علمی، مدرسین و محققین دانشگاهی و فراگیران علوم پزشکی می­باشند.

 • هزينه و شيوه پرداخت

   برخی از کارگاه‌ها و همایش‌های پژوهشی رایگان است و برخی دیگر نیازمند پرداخت وجه می­باشد.

   مراتب در فراخوان و اطلاعیه­ی مربوط به هر برنامه اطلاع ­رسانی می­گردد.

 • مدارك مورد نياز

   بر حسب نوع کارگاه و همایش، پیش نیازهایی تعیین می گردد که در فراخوان و اطلاعیه مربوطه اعلام می­گردد.

   در برخی از کارگاه‌ها و همایش‌ها، نحوه‌­ی ارسال مدارک، به صورت الکترونیک و غیر حضوری است و در برخی دیگر مدارک به صورت حضوری، از داوطلبان اخذ می­شود.

 • سوالات متداول همراه با پاسخ

  چگونه می توان از برنامه ­ی کارگاه‌ها و همایش‌های معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه مطلع گردید؟

  نحوه­ ی دسترسی به هر یک از کارگاه‌ها و همایش‌های معاونت تحقیقات و فناوری که در سطوح برون دانشگاهی امکان شرکت داوطلبان وجود دارد، در وب سایت این معاونت به نشانی http://research.mubabol.ac.ir در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

  در کارگاه‌ها و همایش‌هایی که در سطح درون دانشگاهی برگزار می­شوند، مراتب از طریق شبکه های اطلاع‌ ­رسانی داخلی دانشگاه به اطلاع ذی نفعان می­رسد.

   نحوه‌ی دریافت گواهی کارگاه‌ها و همایش‌های معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه چگونه است؟

   در کارگاه‌ها و همایش‌های مجازی، به صورت غیر حضوری و در برنامه های حضوری، با مراجعه ­ی داوطلب و شرکت در برنامه انجام می­گیرد. گواهی شرکت در برخی برنامه ها به صورت الکترونیک به متقاضیان تحویل می­شود و در برخی دیگر از همایش‌ها و کارگاه‌ها، از طریق پستی یا تحویل حضوری، به داوطلبان ارائه می­گردد.

 • مراحل انجام كار به صورت شماتيك
  • ۱. تعیین زمان، مکان، برنامه اجرایی و گروه هدف کارگاه یا همایش توسط کمیته­ی مربوطه در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه
  • ۲. ارسال اطلاعیه و فراخوان برنامه و اعلام نحوه­ی ثبت نام (در کارگاهها و همایشهای معاونت تحقیقات و فناوری که در سطوح برون دانشگاهی امکان شرکت داوطلبان وجود دارد، فراخوان برنامه از طریق وب سایت این معاونت به نشانی http://research.mubabol.ac.ir در دسترس علاقمندان قرار می گیرد و در کارگاه‌ها و همایش‌هایی که در سطح درون دانشگاهی برگزار می­شوند، مراتب از طریق شبکه های اطلاع­ رسانی داخلی دانشگاه به اطلاع ذی نفعان می­رسد).
  • ۳.ثبت نام داوطلبان
  • ۴.حضور افراد ثبت نام شده در برنامه کارگاه یا همایش
  • ۵.دریافت گواهی کارگاه یا همایش
 • نظر سنجی
  1. آیا از راهنمای نحوه ارائه خدمت رضایت دارید؟
  2. آیا خدمت در زمان مقرر به شما ارائه شد؟
  3. پیشنهاد و یا انتقاد خود را برای ما بفرستید.